NOWOŚĆ - KONDYCJONERY DLA KWIATÓW CIĘTYCH

ALSTROEMERIA KONDYCJONER

Hydrate Liquid - Do stosowania na kwiaty (promotor wzrostu roślin).

Hydrate Liquid firmy FTG, która oferuje również kondycjonery do goździków, róż i lili.

FTG kondycjonery zostały stworzone, by zapewnić Twoim kwiatom wszystkie niezbędne składniki w celu utrzymania ich optymalnej kondycji!

Kondycjoner jest przeznaczony do użycia bezpośrednio po ścięciu lub do ponownego uzyskania turgoru kwiatów po suchym transporcie.

Produkt rozwiązuje problemy żółknięcia liści oraz nadmiernej produkcji etylenu. To jest „czysty” produkt, który nie zawiera siarczanu glinu; Nie uszkadza liści!

Kondycjoner poprawia trwałość i wartość ozdobną. Jest to najbardziej ekonomiczny kondycjoner do alstromerii w Europie.

STOSOWANIE: 2ml na 1 litr wody

SKŁAD: Elementy klasyfikacji GHS (3S,3aS,4S,4aS,6S,8aR,8bR,11S)- 6,11-dihydroxy-3-methyl-12-methylene- 2-oxo-4a,6-ethano-3,8b-prop-1- enoperhydroindeno[1,2-b]furan-4- carboxylic acid

OSTRZEŻENIE: * Trzymaj z dala od dzieci. * Nie pij płynu. Unikaj kontaktu z oczami i skórą.

 * W przypadku kontakt z oczami, natychmiast spłukać dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza INFORMACJE OGÓLNE: Podczas obchodzenia się z produktem należy przestrzegać zwykłych środków ostrożności dla chemikaliów.

PRZECHOWYWANIE: Zmniejszyć uwalnianie substancji podczas rozpakowywania. Puste opakowanie, które może nadal zawierać pozostałości, musi być oczyszczone przed wyrzuceniem lub ponownym użyciem. Trzymać z dala od środków spożywczych i pokarmów zwierzęcych. Odpowiedni materiał do przechowywania: PE, PP lub oryginalne opakowanie. Temperatura przechowywania: Zalecana temperatura przechowywania 20 ± 15 ° C. Szczególne zastosowanie (a): Materiał na kwiaty.

POJEMNOŚĆ: 1 / 5 / 10 / 25 - litrów.

CENA:

25 litrów - 135,00 euro/netto
10 litrów - 54,00 euro/netto
5 litrów - 27,00 euro/netto
1 litr - 8,10 euro /netto
 
Ceny będą przeliczane na złotówki po kursie sprzedaży dewiz Santander Bank Polska z dnia wystawienia faktury. Cena netto LocoJelimex (Poznao).
Istnieje możliwośd wystawienia faktury i płatności w EURO.
Na życzenie, koszt i odpowiedzialnośd klienta istnieje możliwośd wysyłki towaru kurierem.

URL: www.ftg.nl  mail: sales@ftg.nl

DYSTRYBUCJA: JELIMEX

URL: www.jelimex.com.pl Tel.: 606-210-913