Targi IPM 2019

Zdjecie: 

Kwiaty cięte z nasion.
Nasza kooperacja z wiodąca na świecie firmą zajmującą się genetyką ukierunkowaną szczególnie na kwiaty cięte produkowane z nasion, umożliwiła nam zapoznanie się z ich najnowszą ofertą. Popularne Antirrhinum majus F1 na całym świecie to kwiat cięty produkowany z nasion. Jego uprawa wymaga niskich temperatur a produkcja może odbywać się przez cały rok lub jako międzyplon. Serię Animation I-II dostępną w wariantach 9 kolorów, cechuje wyrównane kwitnienie, osiąga wys. od 80 do 100 cm. Wieloletnie doświadczenie producenta doprowadziło do tego, że Brassica oleracea F1 osiąga obecnie wys. 80 cm, w ofercie dostępne są grupy o zróżnicowanym kształcie i kolorze liści.

W kolejnych news letterach zostaną przedstawione następne kwiaty cięte produkowane z nasion: Celosia, Dianthus barbatus, Fresia, Lisuanthus, Mathiola incana, Trachelium oraz oferta rabatowego słonecznika i szałwii o wys. 20-25 cm, czy lawendy o wys. 30 cm, kwitnącej po 20 tyg. od wysiewu.

Te propozycje z pewnością zainteresują wszystkich którzy mają doświadczenie i warunki, aby spróbować swoich sił z myślą o kosztach nasadzenia.   

Könst firma, z którą koooperacja sprawdza się od lat, dostarczająca najwyższej jakości sadzonki alstroemerii  zarówno na kwiat cięty, jak i doniczkowy, ma również w ofercie Calle własnej hodowli, której jakość gwarantuje swoją marką. Jesteśmy przekonani, że reprodukcja materiału w Holandii daje gwarancje jakości a oferta jest w stanie zadowolić każdego profesjonalnego producenta. Przedstawiciel firmy Könst potwierdził nasze ubiegłoroczne spostrzeżenia na Gardenii, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się alstroemeria doniczkowa Inca. Prace hodowlane stworzyły jej ofertę w pełnej gamie barw.